Wybierz język pl en ro
Oferta stała

Pracownik produkcji w Jeurgens – ciastka i wypieki

Zadania na tym stanowisku:

– Praca na różnych etapach procesu produkcyjnego ciastek i innych wypieków

– Kontrola jakości produktów piekarniczych

– Pakowanie gotowych produktów i przygotowanie ich do wysyłki

– Naklejanie etykiet na pudełka

– Utrzymanie czystości na stanowisku i w bezpośrednim otoczeniu

– Przestrzeganie norm i przepisów dotyczących produkcji żywności

Firma, w której będziesz pracować:

Jeurgens to rodzinna firma z ponad 100 letnią tradycją, która obecnie jest międzynarodowym producentem szerokiej gamy ciastek i wyrobów piekarniczych. Firma specjalizuje się w produkcji, takich pyszności jak bezy, eklery i ciasta kokosowe, a także różnego rodzaju dodatków wykorzystywanych w przygotowaniu ciast i deserów.

Oferujemy

– Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od €14,95 brutto/h + dodatki

– Możliwość awansu na stanowisko Operatora maszyn piekarniczych

– W wysokim sezonie możliwość robienia nadgodzin

– Umowę o pracę na warunkach holenderskich

– Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF

– Ubezpieczenie zdrowotne

– Transport do pracy

Oczekujemy

– Komunikatywna znajomość angielskiego

– Doświadczenie w produkcji żywności (preferowana produkcja piekarnicza)

01
Wypełniasz FORMULARZ REJESTRACYJNY.
02
Analizujemy dostarczone aplikacje.
03
Zapraszamy Cię na wstępną rozmowę, w naszym biurze lub za pośrednictwem video-chatu.
04
Dobieramy ofertę pracy w oparciu o Twoje oczekiwania i indywidualne predyspozycje.
05
Finalizujemy Twoje poszukiwania pracy, uzupełniamy niezbędne dokumenty i podczas osobistego spotkania przedstawiamy szczegóły Twojej nowej pracy.

Benefity

angielski

Gwarancja wynagrodzenia

Opieka polskiego koordynatora na miejscu

Ubezpieczenie holenderskie

Dodatki: wakacyjny, urlopowy, zmianowy

Dodatek dla kierowców

Bezpłatny transport z i do miejsca pracy

Wypłata co tydzień

Praca dla par i grup

Zarobki €14.95 / godz.

Lokalizacja Beek en Donk

Angielski
Wymagane doświadczenie

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie