Wybierz język pl en ro

PRACOWNIK PRODUKCJI ŻYWNOŚCI WEGETARIAŃSKIEJ – DALCO FOOD

€12,10/h
brutto
Praca zmiana
System
zmianowy
Oosterhout
angielski
Angielski na poziomie min. A2

Co będziesz robić

Cały proces odbywa się na hali produkcyjnej w temperaturze około 5°C.
Główne obowiązki: pakowanie gotowych produktów, ważenie oraz kontrola jakości. Niezbędnym jest utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy. Po okresie wdrożeniowym w procesy produkcyjne pracownik ma możliwość awansu na operatora maszyn.

O pracodawcy

Benefity

  • Stabilna i legalna praca w oparciu o kontrakt holenderski.
  • Opieka polskiego konsultanta na miejscu w Holandii.
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
  • Atrakcyjny dodatek dla kierowców.
  • Bezpłatny transport do i z pracy.
  • Wypłata co tydzień na konto ( z wyjątkiem pierwszej, którą
    dostaniesz po 2 tygodniach).
  • Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.
  • Dostęp do platformy myHolland, gdzie znajdziesz swoje dokumenty oraz potrzebne informacje.

Wymagania

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum A2 – warunek konieczny.
  • Umiejętności samodzielnej pracy.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Prawo jazdy – mile wiedziane.

Twoje wynagrodzenie

  • €12,10/h
    Stawka brutto za godzinę wynosi od
  • 125%
    Płatne nadgodziny
  • 150%
    Wyższa stawka za pracę w sobotę
  • 190%
    Wyższa stawka za pracę w niedzelę
  • €25/ tydzień
    Dodatek dla kierowcy