Výber jazyka sk en pl ro hu
Paprika-triediaci-v-Rainbow

ZAMESTNANEC TRIEDENIA/ BALENIA PAPRIKY V RAINBOW

10,80€/h brutto
Práca na 3 zmeny
De Lier
Bez vekovky
Práca pre páry

Náplň práce

Práca zahŕňa triedenie a balenie paprík, ako aj ich prípravu na expedíciu vo výrobnej hale.
Firma zamestnáva pracovníkov na 3 zmeny.

O zamestnávateľovi

Benefity – Výhody

  • Stabilna a legálna práca na základe holandskej zmluvy.
  • Starostlivosť konzultanta na mieste Holandsku.
  • Práca pre páry (garancia práce na jednu smenu).
  • Dovolenkove hodiny a dovolenkový príspevok.
  • Zmenové príplatky bonusy.
  • Atraktívny doplatok pre vodičov.
  • Bezplatná doprava do práce a späť.
  • Týždenná výplata na váš účet (okrem prvej, ktorú dostanete po 2 týždňoch).
  • Ponúkame ubytovanie a zdravotné poistenie.

Požiadavky

  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka.
  • Presnosť.
  • Energia, obratnosť.
  • Fyzická zdatnosť.
  • Flexibilita a ochota pracovať na zmeny.
  • Licencia na vysokozdvižné vozíky budú ďalšou výhodou.
  • Vodičský preukaz – velka vyhoda!

Váš plat

  • €10,80/h
    Hrubá hodinová sadzba (bez vekovky);
  • 135% -225%
    Platené nadčasy (v závislosti od dňa v týždni a sviatky)
  • Dovolenkový príspevok
  • 25 €/týždeň
    Príspevok pre vodiča