Výber jazyka sk en pl ro hu
PRÁCA S KVETINOVÝMI RASTLINAMI VO FLORENSIS

€11,75/h
brutto
Práca na
3 smeny
Rijsenhout
Vekovka

Náplň práce

Praca przy sadzonkach kwiatowych w Florensis

Práca prebieha v skleníku, ako aj v hale, kde sú stroje na čistenie a dopĺňanie pôdy do trejov a zariadenia na kontrolu kvality sadeníc.

Spoločnosť má trojzmenný systém:
– prvá zmena: 6 – 15;
– druhá zmena: 14 – 23;
– nočná zmena: 10 – 19.

O zamestnávateľovi

Benefity

  • Stabilna a legálna práca na základe holandskej zmluvy.
  • Starostlivosť konzultanta na mieste Holandsku.
  • Práca pre páry (garancia práce na jednu smenu).
  • Dovolenkove hodiny a dovolenkový príspevok.
  • Zmenové príplatky bonusy.
  • Atraktívny doplatok pre vodičov.
  • Bezplatná doprava do práce a späť.
  • In-house (agentúrna kancelária) v priestoroch pracoviska, kde si môžete vybaviť svoje záležitosti týkajúce sa plánu práce, ubytovania či financií.
  • Týždenná výplata na váš účet (okrem prvej, ktorú dostanete po 2 týždňoch).
  • Ponúkame ubytovanie a zdravotné poistenie.
  • Prístup na platformu (aplikaciu) myHolland, kde nájdete svoje dokumenty a potrebné informácie.

Požiadavky

  • Vodičský preukaz – podmienka!
  • Ochota pravidelne pracovať.
  • Fyzická zdatnosť (práca v predklone).
  • Schopnosť organizovať vlastné práca.
  • Ochota pracovať v záhradníctve, v interiéri aj v skleníkoch.
  • Odolnosť voči zmenám teploty.
Kwiaty w Florensis

Váš plat

  • €11,75/h
    Hrubá hodinová sadzba (vekovka)
  • 135%
    Vyššia sadzba za nadčasy (nad 38 hodín)
  • €25/ týždeň
    Príspevok pre vodiča

Nenašli ste vhodnú ponuku?

Ak ste teraz nenašli pracovnú ponuku, ešte nič nie je stratené!
Vyplňte formulár a my sa postaráme o zvyšok!