Wybierz język pl en ro
Oferta stała

ORDER PICKER W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM – ALBERT HEIJN

Dołącz do zespołu w renomowanej holenderskiej sieci supermarketów Albert Heijn! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie €15,91 – €16,26 brutto/h, liczne dodatki oraz przyjazne warunki pracy. Z nami zyskasz nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także szansę na awans w strukturach naszej organizacji. Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języków obcych!

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Twoje zadania:

– Zbieranie produktów świeżych oraz tych o długim terminie przydatności za pomocą systemu voice-pick w języku polskim

– Układanie zamówień na wózkach

– Obsługa ręcznych wózków paletowych (zapewniamy szkolenie na początku pracy)

O firmie:

Albert Heijn to największa sieć supermarketów w Holandii, założona w 1887 roku, oferująca szeroki asortyment produktów spożywczych i artykułów codziennego użytku. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu Ahold Delhaize i jest znana z innowacyjnych rozwiązań w handlu detalicznym oraz dbałości o jakość i zrównoważony rozwój.

Oferujemy

– Atrakcyjne wynagrodzenie:

– hala ciepła (temp.18ºC) od €15,91 brutto/h + dodatki

– hala zimna (temp. 6ºC) od €16,26 brutto/h + dodatki

– Dodatki za nadgodziny

– Dodatek za pracę w weekendy i święta

– Dodatek wakacyjny i urlopowy

– Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

– In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy z polskim koordynatorem

– Bezpłatny ciepły posiłek na popołudniowej zmianie

– Ubezpieczenie holenderskie

– Zakwaterowanie i transport do pracy

– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderski

Oczekujemy

– Gotowość do wyjazdu na minimum 6 miesięcy

– Chęć pracy w tygodniu i weekendy

– Gotowość do pracy w temperaturze 6°C

01
Wypełniasz FORMULARZ REJESTRACYJNY.
02
Analizujemy dostarczone aplikacje.
03
Zapraszamy Cię na wstępną rozmowę, w naszym biurze lub za pośrednictwem video-chatu.
04
Dobieramy ofertę pracy w oparciu o Twoje oczekiwania i indywidualne predyspozycje.
05
Finalizujemy Twoje poszukiwania pracy, uzupełniamy niezbędne dokumenty i podczas osobistego spotkania przedstawiamy szczegóły Twojej nowej pracy.

Benefity

angielski

Gwarancja wynagrodzenia

Opieka polskiego koordynatora na miejscu

Ubezpieczenie holenderskie

Dodatki: wakacyjny, urlopowy, zmianowy

Prawo jazdy

Dodatek dla kierowców

Bezpłatny transport z i do miejsca pracy

Wypłata co tydzień

Praca dla par i grup

Zarobki €15.91 / godz.

Lokalizacja Tilburg

Brak wymaganego doświadczenia
Praca bez języka
Praca dla par
Praca na Magazynie

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie