Wybierz język pl en ro
Oferta stała

PRACOWNIK HURTOWNI KWIATOWEJ– OZ-HAMI

Nowa, kwiecista oferta z atrakcyjną stawką bazową oraz niecodziennymi benefitami. Dołącz do zespołu renomowanej hurtowni kwiatowej OZ-Hami!

Obowiązki:

•Do Twoich zadań należeć będzie skanowanie i kontrola jakości zamówień, a następnie układanie ich na wózkach.

•Zmiana dzienna (06:00/7:00 – 17:00)

Oferujemy

•Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od € 15,57 brutto/h + dodatki

•Dodatek urlopowy i wakacyjny

•Premię za wyniki

•Premię urodzinową w wysokości €50

•Co piątek dostawa świeżych kwiatów, które możesz zabrać do domu

•Atrakcyjny dodatek dla kierowców 5 EUR dziennie

•Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF

•Ubezpieczenie zdrowotne

•Darmowy transport do pracy

•Możliwość dłuższej współpracy

•Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Oczekujemy

•Umiejętności zarówno samodzielnej pracy, jak i w zespole

•Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z innymi członkami zespołu

•Sprawności fizycznej

•Doświadczenia w branży florystycznej lub pracy magazynowej

• Mile widziane prawo jazdy kat. B

01
Wypełniasz FORMULARZ REJESTRACYJNY.
02
Analizujemy dostarczone aplikacje.
03
Zapraszamy Cię na wstępną rozmowę, w naszym biurze lub za pośrednictwem video-chatu.
04
Dobieramy ofertę pracy w oparciu o Twoje oczekiwania i indywidualne predyspozycje.
05
Finalizujemy Twoje poszukiwania pracy, uzupełniamy niezbędne dokumenty i podczas osobistego spotkania przedstawiamy szczegóły Twojej nowej pracy.

Benefity

angielski

Gwarancja wynagrodzenia

Opieka polskiego koordynatora na miejscu

Ubezpieczenie holenderskie

Dodatki: wakacyjny, urlopowy, zmianowy

Prawo jazdy

Dodatek dla kierowców

Bezpłatny transport z i do miejsca pracy

Wypłata co tydzień

Praca dla par i grup

Zarobki €15.57 / godz.

Lokalizacja De Kwakel

Praca dla par
Angielski
Praca na Magazynie
Wymagane doświadczenie
Praca przy kwiatach

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie