Wybierz język pl en ro
Oferta stała

OPERATOR DŹWIGU MAGAZYNOWEGO – MCB NETHERLANDS

Całkowicie nowa oferta pracy ze świetną stawką od €19,48 brutto/h+ dodatki. Dołącz do zespołu renomowanej hurtowni metali MCB Nederlands.

Lokalizacja: Holandia, Valkenswaard (niedaleko Eindhoven)

Obowiązki:

• Do Twoich zadań należeć będzie przygotowanie do transportu zamówionych metalowych części (profile, belki, legary i inne) za pomocą dźwigu magazynowego, jak i załadunek i rozładunek samochodów dostawczych (również przy użyciu wózka ręcznego lub EPT) oraz przyjmowanie dostaw z nowymi produktami, kontrola jakości.

• Zmiany: poranna, popołudniowa i nocna (06:00 – 14:30, 14:15 – 22:30, 22:15 – 6:15)

O firmie, w której będziesz pracować:

MCB Nederlands B.V. to hurtownia metali, która zaopatruje klientów w produkty ze stali, stali nierdzewnej, aluminium oraz metali kolorowych. Siedziba MCB znajduje się w Valkenswaard, niedaleko Eindhoven. Firma istnieje na rynku holenderskim od 80 lat i zatrudnia ponad 600 pracowników.

Oferujemy

•Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od €19,48 brutto/h + dodatki

– Dodatek urlopowy

– Dodatek wakacyjny

•Atrakcyjny dodatek dla kierowcy €5 dziennie

•Płatne nadgodziny

•Atrakcyjny dodatek dla kierowców 5 EUR dziennie

•Możliwość zrobienia uprawnień na samochody ciężarowe – za darmo!

•Możliwość dłuższej współpracy

•Stołówkę i siłownię na terenie zakładu pracy

•Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF

•Ubezpieczenie zdrowotne

•Darmowy transport do pracy

•Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Oczekujemy

•Gotowości do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy

•Gotowości do pracy zmianowej

•Dobrej znajomości języka angielskiego (przynajmniej na poziomie B1)

•Prawa jazdy kat. B.

•Sprawności fizycznej

01
Wypełniasz FORMULARZ REJESTRACYJNY.
02
Analizujemy dostarczone aplikacje.
03
Zapraszamy Cię na wstępną rozmowę, w naszym biurze lub za pośrednictwem video-chatu.
04
Dobieramy ofertę pracy w oparciu o Twoje oczekiwania i indywidualne predyspozycje.
05
Finalizujemy Twoje poszukiwania pracy, uzupełniamy niezbędne dokumenty i podczas osobistego spotkania przedstawiamy szczegóły Twojej nowej pracy.

Benefity

angielski

Gwarancja wynagrodzenia

Opieka polskiego koordynatora na miejscu

Ubezpieczenie holenderskie

Dodatki: wakacyjny, urlopowy, zmianowy

Prawo jazdy

Dodatek dla kierowców

Bezpłatny transport z i do miejsca pracy

Wypłata co tydzień

Praca dla par i grup

Zarobki €19.48 / godz.

Lokalizacja Valkenswaard

Prawo jazdy
Angielski
Praca na Magazynie

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie