Wybierz język pl en ro
Oferta stała

ZBIERACZ ZAMÓWIEŃ – WARZYWA I OWOCE – LIDL HR KOEL

Dla sieci supermarketów Lidl poszukujemy chętnych osób do pracy w magazynie pełnym świeżych warzyw i owoców.

Obowiązki: zbieranie zamówionych internetowo warzyw i owoców w chłodni za pomocą systemu zbierania głosowego (voice pick) oraz elektrycznego wózka EPT (uprawnienia nie są wymagane).

Praca w systemie dwuzmianowym (6:00 – 15:00, 7:30 – 16:30).

Oferujemy

– Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od €14,78 brutto/h + dodatki

– Dodatek urlopowy i wakacyjny

– Dodatek za pracę w niedziele i święta

– Atrakcyjny dodatek dla kierowców 5 EUR dziennie

– Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF

– Ubezpieczenie zdrowotne

– Darmowy transport do pracy

– Darmowa odzież robocza

– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Oczekujemy

– Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy

– Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy

– Sprawność fizyczna

– Własne obuwie robocze

01
Wypełniasz FORMULARZ REJESTRACYJNY.
02
Analizujemy dostarczone aplikacje.
03
Zapraszamy Cię na wstępną rozmowę, w naszym biurze lub za pośrednictwem video-chatu.
04
Dobieramy ofertę pracy w oparciu o Twoje oczekiwania i indywidualne predyspozycje.
05
Finalizujemy Twoje poszukiwania pracy, uzupełniamy niezbędne dokumenty i podczas osobistego spotkania przedstawiamy szczegóły Twojej nowej pracy.

Benefity

angielski

Gwarancja wynagrodzenia

Opieka polskiego koordynatora na miejscu

Ubezpieczenie holenderskie

Dodatki: wakacyjny, urlopowy, zmianowy

Prawo jazdy

Dodatek dla kierowców

Bezpłatny transport z i do miejsca pracy

Wypłata co tydzień

Praca dla par i grup

Zarobki €14.78 / godz.

Lokalizacja Waddinxveen

Brak wymaganego doświadczenia
Praca na Magazynie

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie